Modne damskie T-shirty
T-shirty

DRUGIE ŻYCIE T-SHIRTA

Wiele z nas ma w swojej garderobie ulubione t-shirty, z którymi ciężko się rozstać, a znudziły się nam i opatrzyły. Prostym i szybkim rozwiązaniem naszego problemu będzie przerobienie takiej koszulki, czyli nadanie jej nowej jakości. Oprócz świetnej zabawy, rozwijania własnej kreatywności, zyskamy damskie t-shirty o niepowtarzalnych wzorach. Dzięki temu odświeżymy nieco garderobę i chociaż przez jakiś czas nie będziemy marudzić, że nie mamy co na siebie włożyć.

Letnie miesiące to najlepszy czas na noszenie krótkiego rękawka, dlatego warto poszaleć i poprzerabiać te t-shirty, które mamy, lub nieco poprawić te, które dopiero co chcemy zakupić, ale wydają nam się zbyt proste czy pospolite. Czasami wystarczy nieco powiększyć dekolt lub obciąć rękawki, by nasza koszulka zyskała nowy kształt. Obecnie modną ozdobą koszulki są frędzle, które mona zrobić u dołu koszulki, na rękawach czy tylko po bokach, dodatkowo można je powiązać w supełki, ozdobić koralikami i modne t-shirty damskie gotowe. Innym ciekawym sposobem na pozyskanie nietypowej koszulki jest pocięcie jej np. na plecach czy rękawach. Można też powycinać w materiale różnej wielkości kształty, dziury, trójkąty, czaszki, czy inne dowolne, a pod spód włożyć top w kontrastującym kolorze i z pewnością nasza stylizacja będzie wyjątkowa.

Jeżeli nie mamy wprawy w posługiwaniu się nożyczkami, zawsze możemy ozdobić t – shirty napisami, malowidłami wykonanymi za pomocą farb, flamastrów, tzw. prasowanek, czy sprayu. Inną stylizację wykonamy doszywając różne ćwieki, fragmenty materiału, które wcześniej możemy odpowiednio przygotować i wyciąć w kształcie modnych wąsów, krzyży, kotów, serc czy innym dowolnym. Mamy tu spore pole do popisu.

Możesz również polubić…