Sukienka trapezowa
Sukienki

Sukienki trapezowe z dodatkami

Wszystkie stroje i ubrania można ulepszyć za pomocą dodatków. Świetnym przykładem może być „mała czarna” prosta czarna sukienka – nałóż do niej perły i eleganckie szpilki, a ta może stać się eleganckim strojem. Włóż modne czółenka w stylu metalik i długi naszyjnik, i nadawać się będzie do wyjścia w miasto! Zwłaszcza sukienki trapezowe są bardzo wszechstronne. Bywa, że to ubrania są uzupełnieniem akcesoriów, takich jak kapelusze, chusty czy buty – co jest kolejnym źródłem stereotypów, że kobiety kochają buty. W rzeczywistości nowa para butów będzie bardziej użyteczna niż nowa sukienka.

Nie nakładaj na raz za dużo dodatków– no, mniej więcej wszystkich. Jeśli nosisz biżuterię, zegarek, szal, kapelusz i parę okularów przeciwsłonecznych, to wygląda bardzo chaotycznie. Nie ma spójności w twoim stroju, a akcesoria mogą być przytłaczające. Możesz posiadać pełną kolekcję biżuterii: kolczyki, naszyjnik (lub wiele!), bransoletki i pierścionki – ale może to oznaczać, że wyglądasz jak dziewczyna rosyjskiego gangstera. Noś kolczyki lub naszyjnik i jeden lub dwa pierścionki. Uważaj, by twój wygląd nie sugerował, że „bling” chce przykuć uwagę. Metalowa biżuteria powinna pasować do odzieży — sukienki trapezowe dobrze wyglądają z naszyjnikami.

sukienki trapezoweWarto sparować odważne akcesoria ze skromną odzieżą. Często piszemy, że należy zbudować szafę na kilku podstawowych ciuchów i dokładać do nich ciekawe akcesoria. Skoncentruj się na neutralnych ubraniach i dodaj do nich nieco koloru przy pomocy akcesoriów, jak jedwabne szaliki czy biżuteria. Możesz dodać cienki czerwony pasek do czarnej lub granatowej sukienki lub odświeżyć skromną białą koszulę przy pomocy kolorowych korali lub dużymi widowiskowymi kolczykami. Czarne i białe ciuchy są świetne jako neutralne bazowe ciuchy — każde akcesorium będzie wyróżniać się na tym tle.

Rozmiar jest również ważny. Jeśli masz już na sobie duże, widoczne kolczyki, nie noś też dużego naszyjnika. Lepiej jest nosić cienki łańcuszek lub nie nosić naszyjnika w ogóle, aby twoja twarz czy nawet sukienki trapezowe nie była przytłoczona wielką biżuterią. Możesz także użyć akcesoriów do pokazania szczegółów o ubraniach – jeśli bluzka ma haftowany kołnierz, nie noś jedwabnej apaszki, która przykryłaby kołnierz. Zamiast tego wybierz cienki łańcuszek, który zwróci większą uwagę na szyję.

Możesz również polubić…